CRCW12104M30JNTA
MFR.Part #
CRCW12104M30JNTA
JLCPCB Part #
C4312420
Description
-55℃~+155℃ 4.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount