CRCW12103R92FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12103R92FKEAHP
JLCPCB Part #
C4027201
Description
-55℃~+155℃ 3.92Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS