CRCW1210390RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1210390RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4214572
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS