CRCW1210220KJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1210220KJNEAHP
JLCPCB Part #
C4200463
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS