TNPW0603165KBEEN
MFR.Part #
TNPW0603165KBEEN
JLCPCB Part #
C1727361
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS