CRCW121020K5FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121020K5FKEAHP
JLCPCB Part #
C4218391
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS