CRCW12101R37FKTA
MFR.Part #
CRCW12101R37FKTA
JLCPCB Part #
C3964490
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount