MRS25000C8254FRP00
MFR.Part #
MRS25000C8254FRP00
JLCPCB Part #
C1758330
Description
-55℃~+155℃ 600mW 8.25MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS