CRCW12101R37FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12101R37FKEAHP
JLCPCB Part #
C4102493
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS