ERJ-S14D6982U
MFR.Part #
ERJ-S14D6982U
JLCPCB Part #
C1699335
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS