CRCW1210180RJNTA
MFR.Part #
CRCW1210180RJNTA
JLCPCB Part #
C4192391
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount