Y00621K65250T9L
MFR.Part #
Y00621K65250T9L
JLCPCB Part #
C1494133
Description
-55℃~+125℃ 1.6525kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS