CRCW121011R0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW121011R0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4014364
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS