CRCW1210110RJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1210110RJNEAHP
JLCPCB Part #
C2089048
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS