CRCW12069M10JNEBC
MFR.Part #
CRCW12069M10JNEBC
JLCPCB Part #
C4098331
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS