CRCW12068R20JNEAIF
MFR.Part #
CRCW12068R20JNEAIF
JLCPCB Part #
C4159147
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS