BFC237536242
MFR.Part #
BFC237536242
JLCPCB Part #
C3782314
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.4nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS