CRCW120682R0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW120682R0FKEAHP
JLCPCB Part #
C1854869
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS