CRCW12066R50FKTA
MFR.Part #
CRCW12066R50FKTA
JLCPCB Part #
C4316333
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount