CRT1206-BY-1210ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRT1206-BY-1210ELF
JLCPCB Part #
C4269600
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS