CRCW12066K80JNEAHP
MFR.Part #
CRCW12066K80JNEAHP
JLCPCB Part #
C2088113
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS