CRCW120668R1FKTA
MFR.Part #
CRCW120668R1FKTA
JLCPCB Part #
C4270100
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount