CRCW12065R11FKEBHP
MFR.Part #
CRCW12065R11FKEBHP
JLCPCB Part #
C4294963
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 5.11Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS