CRCW12065K36FKEBC
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW12065K36FKEBC
JLCPCB Part #
C4344395
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS