ERC504K3700BHEB500
MFR.Part #
ERC504K3700BHEB500
JLCPCB Part #
C3511893
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.37kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS