CRCW1206562RFKEBC
MFR.Part #
CRCW1206562RFKEBC
JLCPCB Part #
C4257109
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS