CRCW0603100RJNEAIF
MFR.Part #
CRCW0603100RJNEAIF
JLCPCB Part #
C2078903
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS