CRCW120651R1FKEBC
MFR.Part #
CRCW120651R1FKEBC
JLCPCB Part #
C4021847
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS