CRCW120647K0FKEAC
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW120647K0FKEAC
JLCPCB Part #
C1511883
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS