CR0882R5F
MFR.Part #
CR0882R5F
JLCPCB Part #
C4256628
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS