CRCW1206402KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1206402KFKEAHP
JLCPCB Part #
C3929640
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS