RN732BTTD1740F50
MFR.Part #
RN732BTTD1740F50
JLCPCB Part #
C4089789
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS