CRCW12063K57FKTB
MFR.Part #
CRCW12063K57FKTB
JLCPCB Part #
C4189152
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount