CMF60825K00FKEB
MFR.Part #
CMF60825K00FKEB
JLCPCB Part #
C1773057
Description
-55℃~+175℃ 1W 825kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS