CRCW1206294KFKTA
MFR.Part #
CRCW1206294KFKTA
JLCPCB Part #
C4235014
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount