CRCW1206294KFKEBC
MFR.Part #
CRCW1206294KFKEBC
JLCPCB Part #
C4279921
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS