Y0007600R000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0007600R000V9L
JLCPCB Part #
C1485666
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 600Ω ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS