RN60E6192DRSL
MFR.Part #
RN60E6192DRSL
JLCPCB Part #
C1804822
Description
-65℃~+175℃ 250mW 61.9kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors