CRCW1206270RJNEAIF
MFR.Part #
CRCW1206270RJNEAIF
JLCPCB Part #
C4274953
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS