CRCW120624K0FKEBC
MFR.Part #
CRCW120624K0FKEBC
JLCPCB Part #
C4356961
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS