RN73H2BTTD37R0F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD37R0F50
JLCPCB Part #
C2545669
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS