CRCW120623R7FKEAHP
MFR.Part #
CRCW120623R7FKEAHP
JLCPCB Part #
C4275001
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS