CRCW120620M0JPEBHR
MFR.Part #
CRCW120620M0JPEBHR
JLCPCB Part #
C4199341
Description
-55℃~+155℃ 20MΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS