CRCW1206200KJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1206200KJNEAHP
JLCPCB Part #
C2080842
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS