Y16259K84600T0W
MFR.Part #
Y16259K84600T0W
JLCPCB Part #
C4181311
Description
-55℃~+150℃ 300mW 9.846kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount