RCS04021R00FKED
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCS04021R00FKED
JLCPCB Part #
C4346165
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS