CRCW12061R00JNEAC
MFR.Part #
CRCW12061R00JNEAC
JLCPCB Part #
C4246584
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS