CRCW12061K24FKTB
MFR.Part #
CRCW12061K24FKTB
JLCPCB Part #
C4081054
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount