CRGH1206F210R
MFR.Part #
CRGH1206F210R
JLCPCB Part #
C2108118
Description
-55℃~+155℃ 200V 210Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS