CRCW12061K21FKEBC
MFR.Part #
CRCW12061K21FKEBC
JLCPCB Part #
C4330346
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS